Privatumo politika

I DALIS. BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Pardavėjas įsipareigoja perduoti prekes pirkėjui, o pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir atsiskaityti už jas taisyklėse nustatyta tvarka ir terminais.
 2. Ši sutartis nustato pirkėjo ir pardavėjo tarpusavio teises ir pareigas, pirkėjui įsigyjant prekes pardavėjui priklausančioje elektroninėje parduotuvėje.
 3. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas elektroninėje parduotuvėje pasirinkęs norimą prekę arba suformavęs prekių krepšelį, nurodęs visus būtinus duomenis ir susipažinęs su nustatytomis taisyklėmis atlieka užsakymą.

II DALIS. PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

 1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes pardavėjui priklausančioje elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis nustatytomis taisyklėmis ir Lietuvos respublikos teisės aktais.
 2. Pirkėjas įsipareigoja priimti, atsiskaityti už prekes ir jų pristatymą pagal šioje sutartyje nustatytą tvarką ir taisykles.
 3. Pagal nustatytas taisykles pirkėjas įsipareigoja nedelsiant padaryti pakeitimus registracijos formoje, jeigu pasikeičia duomenys.

III DALIS. PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

 1. Pardavėjas be išankstinio įspėjimo gali laikinai arba visam laikui nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą tik pristatęs visas apmokėtas prekes pirkėjui.
 2. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus.
 3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti tinkamas sąlygas pirkėjui naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
 4. Pardavėjas įsipareigoja organizuoti prekių pristatymą pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai pirkėjas raštu informuoja pardavėją apie pageidavimą prekes gauti kitu tiksliai pirkėjo nurodytu adresu.

IV DALIS. PREKIŲ PRISTATYMAS

 1. Prekės pristatomos Pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu. Gavus apmokėjimą, per 5 d. d. yra išsiunčiama registruota siunta.
 2. Užsakymus Vilniuje galima atsiimti nemokamai, iš anksto suderinus susitikimo vietą ir laiką. Susisiekite su mumis shop@versa.lt

2.2. Pristatymo būdai:

2.2.1. Registruota pašto siunta

2.2.3. Atsiėmimas vietoje

2.4. Jei apmokėjus už prekę paaiškėja, kad tuo metu prekės sandėlyje nėra, per 3 d.d. grąžiname pinigus arba suderinus su pirkėju pakeičiame kita preke.

V DALIS. PREKIŲ KOKYBĖ, GARANTIJA IR GRĄŽINIMAS

 1. Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos. Norint grąžinti geros kokybės prekę: Užpildykite gražinimo formą ir atsiųskite į nurodytą  el. paštąinfo@solidchoice.eu
 3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Kreiptis shop@versa.lt
 4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei  grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta ir pan.
 5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
 6. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

VI DALIS. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

 1. Užsakomų Prekių asortimentas ir kaina eurais nurodomi sutarties sudarymo momentu elektroninėje parduotuvėje. 
 2. Už prekes galite atsiskaityti keliais būdais:

2.1. „Paysera“ mokėjimo sistema

2.2. Į banko sąskaitą

2.3. Grynais atsiimant vietoje

2.4. Norint atsiskaityti kitais būdais, prašome susisiekti el. parduotuvėje nurodytais kontaktais.

VII DALIS. ŠALIŲ ATSAKOMYBĖ

 1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų neteisingų (klaidingų ar netikslių) duomenų. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis internetine parduotuve.
 2. Jeigu buvo pažeista pirkimo-pardavimo sutartis, šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 3. 3. Kiekviena šalis įsipareigoja atlyginti kitai šaliai patirtus tiesioginius nuostolius ar išlaidas dėl šiose taisyklėse prisiimtų įsipareigojimų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo.

SLAPUKAI IR ASMENS DUOMENYS

Item added to cart.
0 items - 0.00