Paslaugos

Overview

Atliekami darbai

Prieš pradedant darbus visą laiką aptariame su klientu visą darbo eigą, kartu paskaičiuojame kainas u= darbus. Pritaikome ne tik naująsias technologijas, bet tuo pačiu vadovaujamės mūsų ilgaamže įgyta patirtimi.

  • Iškraunama produkcija
  • Atliekami metalo apdirbimo(smėliavimo) darbai;
  • Klientui pareikalvimus padengiame apdirbtą detalę apsauginiu sluoksniu(gruntu);
  • Detalių įpakavimas

Galimybės

Šiuo metu turima smėliavimo kamera (Ilgis 1m, plotis 70cm, aukštis 80cm), smėliuoja įvarių metalų gaminius.

Smėliavimas

Metalo dirbiniai/detalės nuo pažeisto apsauginio sluoksnio(dažų ir pan.) yra paveikiami korozijos arba pradėję rūdyti. Tad kad pažeistą sluoksnį apdirbti efektyviausias būdas yra smėliavimas.

Metalo gaminiai yra smėliuojami kvarciniu smėliu ir dirbama apsauginėje kameroje kuri padeda apsaugoti gaminius nuo drėgmės.

 

Metalo gaminių įpakavimas

Apdirbus(nusmėliavus) metalo gaminius apviniojame apsaugine plėvele ir supakuojame į kartonines dėžes, kad transportavimo metu jis nebūtų pažeistas.

Padengimas apsauginiu sluoksniu

Klientui pareikalavus, metalo gaminius po apdirbimo(smėliavimo) papidlomai dengiame apsauginiu sluoksniu(gruntu), kad metalas nebūtų paveiktas korozijos.

Konsultavimas

Klientams suteikiame visą informaciją apie einamus darbus. Atsakome į visus iškilusius klausimus dėl kainų, pristatymo ir atsiėmimo.

Žibintų poliravimas/remontas

Dėl prasto žibintų apšviečiamo kelio, dauguma vairuotojų kaltina lemputes. Bet retai kas atkreipia dėmesį į žibinto stiklą. Dauguma atvejais jis būna išblukęs, įskilęs. Kaip ir kiekviena detalė turi būti prižiūrima. Šiuo atveju žibintų stiklai yra poliruojami ir padengiami vašku. Tokiu būdu išsaugojame tarnavimo laiką ir pageriname jo atliekamą darbą.

Dar vienas blogo matomumo priežastys yra žibinto rasojimas. Reiškias žibinto korpusas yra įtrūkęs, stiklas turi mikro įtrūkimų arba tiesiog žibintas nebėra sandarus. Tokiu atveju yra ieškomos gėdimo priežastys. Dažniausiai žibintas yra perrenkamas iš naujo.

Jeigu žibintas yra su xenon lemputėm, blogo matomumo padarinys yra išblukęs lęšis. Jis yra sumontuotas pačiame žibinte. Lęšiai yra restauruojami arba tiesiog pakeičiami naujais. Taip pat nepamirškite prižiūrėti xenon žibinto apiplovimo sistemą. Ji yra reikalinga netik išplauti stiklą bet ir atvesinti pačio stiklo paviršių. Nes xenon lemputės yra kaitrinės, kurios labai greit gali sudeginti stiklą.

Salono cheminis valymas

Švarų automobilį visad maloniau vairuoti. O ir keleivius negėda sodinti. Nevisada užtenka su drėgna servetėlę apvalyti dulkes. Dažniausiai jos ne visos būna išvalytos. Cheminis salono valymas reikalingas, kuomet paprasto siurbimo ir valymo nepakanka esamiems nešvarumams pašalinti. Įsisenėjęs purvas, dėmės, išpilti skysčiai efektyviai pašalinami šlapio valymo būdu.Taip pat cheminis valymas puikiai pašalina nemalonius kvapus kurie yra įsigėrę į sėdynes ar kitas medžiagas.

Cheminis valymas padeda ženkliai atnaujinti salono būklę, todėl ši paslauga yra viena iš reikalingiausių, ruošiant automobilį pardavimui.

 

Kėbulo dalių pardavimas

Dauguma iš klientų yra didelis stresas ieškoti reikalingų dalių, o ir pardavėjai sako jog šiam automobiliui yra labai daug variantų ir tuo metu pasipila banga klausimų. Tad mes atvėrėmė duris šiai paslaugai. Sutaupome tiek daugumai svarbų laiką ir nervines ląsteles. Mūsų tiekėjai siūlo didžiausią asortimentą rinkoje. Virš 200,000 naujų dalių, skirtingiems automobiliams. Apiplovimo sistema, žibintai, buferiai, variklių gaubtai, buferių grotelės, išorinės durų apdailos ir t.t.

Taip pat esant poreikiui padedama klientui ieškoti ir naudotas dalis. Kai klientui naujos detalės kaina nėra tinkama.