Politika/Pristatymas

Pirkimas ir atsiskaitymas:

Įsigyti pas mus detales galite pasiskambinę numeriu +37064530136. Viršijus pirkimo krepšelio 100€ sumai, prašomas 50€ užstatas. Atsiskaityti galima grynais atsiimant detales arba padarius bankinį pavedimą, taip pat užstatą galima perduoti arba atlikus bankinį pavedimą. Klientui reikalaujant yra pasirašomi dokumentai, dėl palikto užstato. Be užstato detalės nėra užsakomos.

Nuo bendros krepšelio sumos yra nuskaičiuojamas užstatas, likutinė suma sumokama klientui įteikus detales vietoje arba turint nuotraukas jog detalės gavome į dirbtuves (jeigu yra pasirenkamas pristatymas kurjeriu) tuomet yra atliekamas galutinis apmokėjimas.

Apmokėjimo sąskaita: LT037300010103189087 Sergej Gordejev. Pagal veiklos liudijimą: numeris 703032 Sergej Gordejev

Pristatymas:

Prekės pristatomos kurjeriu ADDpack. Prekė yra pilnai supakuotos ir apsaugotos nuo įbrėžimų ir purvo ar kitų padarinių kurie gali pažeisti prekės buklę/išvaizdą. Kurjeriui griežtai DRAUDŽIAMA mokėti už pristatymo paslaugas ar prekę. Atvykus kurjeriui į Jūsų miestą, jis Jums apie tai praneša skambučiu.

Vilniuje pristatymas yra nemokamas, į kitus miestus apmoka gavėjas. Kaina priklauso nuo prekės dydžio ir pristatymo vietos. Pristatymo kaina yra aptariama su klientu, pasiskambinus numeriu +37064530136.

Prekių grąžinimas/keitimas:

 

  • Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos. Norint grąžinti geros kokybės prekę:
  • Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti kurjeriu arba pagal susitarymą tarp dviejų šalių.
    Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta ir pan.
  • Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Tik tuo atveju pirkėjas išlaidas neapmoka, jeigu pristatymo metu buvo pažeista prekė ir gavėjas turi nuotraukas atsiimant prekę. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
  • Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.