Paslaugos

Overview

Atliekami darbai

Prieš pradedant darbus visą laiką aptariame su klientu visą darbo eigą, kartu paskaičiuojame darbų ir detalių kainas. Remonto metu randant naujų gedimų, pranešame klientui skambučiu ar el.paštu su sąmato sąrašu. Negavus kliento leidimo gedimai nėra šalinami. Pritaikome ne tik naująsias technologijas, bet tuo pačiu vadovaujamės mūsų ilgaamže įgyta patirtimi.

Perkant pas mus detalę ir pasirinkus dažymo paslaugą ar paliekant transporto priemonę remontui, prašome užstatą(užstato dydis priklauso nuo paslaugos). Klientui reikalaujant yra užpildomi visi reikalingi dokumentai dėl darbų atlikimų ir užstato palikimą. Dokumentus rasite čia: TRANSPORTO PRIEMONĖS PRIĖMIMO IR PERDAVIMO REMONTUI AKTAS

Įlenkimų naikinimas

Nors smulkūs įlenkimai ant transporto priemonės kėbulo yra smulkmena, ši smulkmena smarkiai nuliūdina bei kas kart pamačius defektą gadina nuotaiką automobilio savininkui. Juk net ir mažiausias įlenkimas gali sugadinti prabangaus automobilio išvaizdą. Jei nesinori dėl mažo įlenkimo atiduoti dalį perdažymui ir taip sugaišti daug laiko bei išleisti krūvos pinigų – siūlome Jums sprendimą!

Įbrėžimų naikinimas

Smulkūs įbrėžimai atsiranda netikėkai. Iš po priekyje važiuojančio automobilio ratų atskridus akmenukams. Nors ir smulkus defektas, bet kiekvienam automobilio savininkui gadinantis nuotaiką. Naikinami akimi matomi ir pirštu juntami įbrėžimai. Nevisada tenka įbrėžimus naikinti perdažant detalę, kartais užtenka tik detalę nupoleruoti. Iš anksto yra apžvelgiami visi galimi variantai.

Atskirų kėbulo dalių dažymas

Turint naują detalę visad lengviausia ją nudažyti dažymo kameroje. Atvežant ir naudotą detalę ar su defektu ar be, kas be ko dažome kameroje. Nesumontuotą detalę patogiausia paruošti prieš dažymą ar ją remontuoti. Spalvos parinkimas pagal dažų kodą ar pavyzdį.

Naudota metalinė detalė dažniausiai būna paveikta korozijos. Tam kad ją panaikinti ir sustabdyti plėtimasį naudojame specialias chemines medžiagas.

Viso kėbulo dažymas

Automobilių dažymas turi būti atliekamas itin profesionaliai, kad perdažius Jūsų transporto priemonės dažai laikui bėgant neatšoktų, automobilis nepradėtų rūdyti ar nepasimatytų kiti automobilio dažymo procedūros defektai. Nevisas kėbulo dalys galima išmontuoti iš automobilio. Likus tuščiam kėbului, jis yra pilnai ruošiamas dažymui ir dažomas kameroje. Spalvos parinkimas pagal dažų kodą ar pavyzdį. Jeigu kėbulas yra paveiktas korozijos, naudojame specialias chemines medžiagas jas panaikinti ir sustabdyti jų plėtimasį.

Kėbulo poliravimas

Eksploatuojamas automobilis savo išvaizdą praranda net ir stovėdamas. Važinėjant tiek sausais, tiek ir šlapiais keliais ilgainiui kaupiasi purvas. Laiku jo nenuplovus susiformuoja giluminės nuosėdos, kurių įprastu kėbulo plovimu pašalinti neįmanoma. Kėbulo įbrėžimais taip pat derėtų susirūpinti iškart vos tik jiems atsiradus. Laiku nepašalinus net ir smulkiausių įbrėžimų, jie gali pasiekti grunto sluoksnį ir taip greičiau korozija paveiks Jūsų automobilio kėbulą – tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik perdažyti kėbulą.

Lako paviršius yra atnaujinamas ir nuo jo nuvalomi įsisenėję nešvarumai, kurių neįmanoma pašalinti įprasto plovimo metu (vabzdžių liekanos ar kt.). Nupoliruoto automobilio paviršius: Tampa lygesnis ir atsparesnis aplinkos poveikiui. Atgauna spalvą ir blizgesį

 

Žibintų poliravimas/remontas

Dėl prasto žibintų apšviečiamo kelio, dauguma vairuotojų kaltina lemputes. Bet retai kas atkreipia dėmesį į žibinto stiklą. Dauguma atvejais jis būna išblukęs, įskilęs. Kaip ir kiekviena detalė turi būti prižiūrima. Šiuo atveju žibintų stiklai yra poliruojami ir padengiami vašku. Tokiu būdu išsaugojame tarnavimo laiką ir pageriname jo atliekamą darbą.

Dar vienas blogo matomumo priežastys yra žibinto rasojimas. Reiškias žibinto korpusas yra įtrūkęs, stiklas turi mikro įtrūkimų arba tiesiog žibintas nebėra sandarus. Tokiu atveju yra ieškomos gėdimo priežastys. Dažniausiai žibintas yra perrenkamas iš naujo.

Jeigu žibintas yra su xenon lemputėm, blogo matomumo padarinys yra išblukęs lęšis. Jis yra sumontuotas pačiame žibinte. Lęšiai yra restauruojami arba tiesiog pakeičiami naujais. Taip pat nepamirškite prižiūrėti xenon žibinto apiplovimo sistemą. Ji yra reikalinga netik išplauti stiklą bet ir atvesinti pačio stiklo paviršių. Nes xenon lemputės yra kaitrinės, kurios labai greit gali sudeginti stiklą.

Salono cheminis valymas

Švarų automobilį visad maloniau vairuoti. O ir keleivius negėda sodinti. Nevisada užtenka su drėgna servetėlę apvalyti dulkes. Dažniausiai jos ne visos būna išvalytos. Cheminis salono valymas reikalingas, kuomet paprasto siurbimo ir valymo nepakanka esamiems nešvarumams pašalinti. Įsisenėjęs purvas, dėmės, išpilti skysčiai efektyviai pašalinami šlapio valymo būdu.Taip pat cheminis valymas puikiai pašalina nemalonius kvapus kurie yra įsigėrę į sėdynes ar kitas medžiagas.

Cheminis valymas padeda ženkliai atnaujinti salono būklę, todėl ši paslauga yra viena iš reikalingiausių, ruošiant automobilį pardavimui.

 

Kėbulo dalių pardavimas

Dauguma iš klientų yra didelis stresas ieškoti reikalingų dalių, o ir pardavėjai sako jog šiam automobiliui yra labai daug variantų ir tuo metu pasipila banga klausimų. Tad mes atvėrėmė duris šiai paslaugai. Sutaupome tiek daugumai svarbų laiką ir nervines ląsteles. Mūsų tiekėjai siūlo didžiausią asortimentą rinkoje. Virš 200,000 naujų dalių, skirtingiems automobiliams. Apiplovimo sistema, žibintai, buferiai, variklių gaubtai, buferių grotelės, išorinės durų apdailos ir t.t.

Taip pat esant poreikiui padedama klientui ieškoti ir naudotas dalis. Kai klientui naujos detalės kaina nėra tinkama.